rodzice wkurzaja idealna dla nastolatka

Dean Burnett DLACZEGO RODZICE TAK CIĘ WKURZAJĄ I CO Z TYM ZROBIĆ


Dlaczego rodzice tak cię wkurzają i co z tym zrobić

Dean Burnett

IDEALNA KSIĄŻKA DLA NASTOLATKA

„Dlaczego rodzice tak cię wkurzają i co z tym zrobić”. Czyż ten tytuł nie przyciągnie zagubionych i zbuntowanych młodszych nastolatków, których wkurzają rodzice? Czy istnieje ktoś kogo w pewnym wieku rodzice nie wkurzali? Teraz możemy dać naszym nastolatkom idealną książkę, która w przystępny i humorystyczny sposób przekaże im wiedzę na temat funkcjonowania mózgu i relacji rodzic-dziecko.

Autorem tej błyskotliwej książki jest brytyjski neurolog, wykładowca na uniwersytecie w Cardiff i autor książek. Dodatkowo jest też komikiem, co czyni jego książki wyjątkowo przyjemną lekturą. Wszystkim wymienionym rolom oddaje się z pasją, a połączenie humoru z przekazywaniem wiedzy naukowej wychodzi mu genialnie. Właśnie wydał swoja trzecią książkę – tym razem skierowaną do nastolatków.
dea burnett
rodzice wkurzaja idealna dla nastolatka
Autor w bardzo przystępny i pełen humoru sposób przedstawia wyniki badań naukowych oraz dzieli się wiedzą na temat funkcjonowania ludzkiego mózgu. Dodatkowo, porusza ważne tematy, takie jak: depresja, samoocena, stres czy uzależnienie.

Mimo, że książka skierowana jest do nastolatków, napisana została z empatią i zrozumieniem dla obu stron: dzieci i dorosłych. Jeśli więc kupisz ją swojemu dziecku, również sam/a po nią sięgnij.

Nie znajdziemy w niej tematów tabu czy krzywdzących stereotypów. Za to dostaniemy dużą dawkę wiedzy podaną w ciekawy i humorystyczny sposób.
Jak zaznacza sam autor, pozycja ta skierowana jest przede wszystkim dla czytelników w wieku od 10 lat do 16 lat. Jednak okazuje się, że również rodzice, a także osoby na co dzień pracujące z młodzieżą znajdą tu wiele ciekawych i pożytecznych wskazówek oraz informacji, które pomogą lepiej zrozumieć zachowanie ich podopiecznych oraz swoje własne.
Myślę, że sam tytuł, jak i szata graficzna przyciągną nawet nastolatków nie przepadających za czytaniem. Sami oceńcie.
Podsumowując - ta książka to idealny prezent dla każdego nastolatka.
rodzice wkurzaja idealna dla nastolatka

Jeśli nie masz w swoim otoczeniu nastolatka to polecam inne książki tego autora.

Zajrzyjmy do środka