"Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego o czym milczy."

Karel Čapek

O mnie

Nazywam się Katarzyna Piwowar. Jestem psychologiem – ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia kliniczna i zdrowia. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Seksuologia oraz Psychotraumatologia. Pracuję terapeutycznie w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach. Ukończyłam również Studium Terapii Poznawczo-behawioralnej, szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Studium integracyjnej terapii osób po traumie. Jestem praktykiem Brainspotting – metody terapii neuro-doświadczeniowej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz studiach podyplomowych. 

Prowadzę terapię par – ukończyłam studia podyplomowe Terapia małżeńska i par, Studium Terapii Par w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii oraz Studium Terapii Par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oraz liczne szkolenia z tematyki pracy z parami m.in. w Centrum Terapii Lew-Starowicz. 

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PSTTSR.

Prywatnie jestem żoną i mamą dorosłego syna. W wolnym czasie czytam książki i oglądam filmy. Uwielbiam kawę i crossfit. Poza tym, podróżuję i chodzę na koncerty.

Psychologia jest moją pasją a możliwość niesienia pomocy ludziom w trudnych dla nich sytuacjach oraz możliwość towarzyszenia im w rozwoju daje mi wiele satysfakcji.

Katarzyna Piwowar - ZnanyLekarz.pl

Gabinet

- CENTRUM TERAPII I ROZWOJU -

ul. Nowy Rynek 27

Zasady pracy

Czego możesz się spodziewać w kontakcie ze mną?

Etyka zawodowa

W pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etyki Terapeuty TSR. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Empatia

W kontakcie z drugą osobą ważna jest dla mnie empatia, uważność i otwartość na drugiego człowieka.

Relacja

Zależy mi na zbudowaniu z drugą osobą relacji opartej na akceptacji, zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.

Certyfikaty

Szkolenia i kursy

Współpraca